Soundbar-Subwoofer Philips Htl1520B/12 | 70W 2.1Ch Bluetooth Wireless

Modeli i Produktit Formati Fuqia e daljes Specifikat
Soundbar-Subwoofer P... 2.1 70 W

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€149.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Tingull më i plotë. Operacion i lehtë.

 

  • Subwoofer 2.1-kanalësh
  • Bluetooth®
  • ARC HDMI

2 kanale. Drejtuesit e spektrit të plotë

Ulërima e një turme. Dy kanale japin tingullin e filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara. Subwooferi i fuqishëm dhe i hollë pa tel rrit ndjeshëm basin. Shpërthimet do të gjëmojnë, dhe muzika tingëllon e thellë dhe e pasur.

Hyrja audio. Lidhni burimet tuaja të preferuara në Soundbar-in tuaj

Përfundoi filmi? Koha për një diskutim pas serialit-finale? Pasi të ketë mbaruar drama në ekran, kaloni Soundbar-in në Bluetooth dhe vendosni një listë me këngë. Ose luaj meloditë tuaja direkt nga USB. Do të shijoni të njëjtin tingull të pasur, çfarëdo që dëshironi të dëgjoni.

Soundbar me profil të ulët. Subwoofer kompakt

Ky Soundbar ofron një dizajn të bukur dhe të thjeshtë, si dhe një profil të ulët. Kur bëhet fjalë për vendosjen, ju merrni shumë mundësi me montimet e përfshira në mur. Dizajni i fuqishëm i Subwooferit të fuqishëm e bën të lehtë vendosjen e tij aty ku ju doni.

Dalja nga HDMI (ARC). Kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit

Lidheni përmes HDMI, audio-in, USB dhe më shumë. Dalja HDMI (ARC) ju lejon të kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit.

Modeli i Produktit Soundbar-Subwoofer Philips Htl1520B/12 | 70W 2.1Ch Bluetooth Wireless
Formati 2.1
Fuqia e daljes 70 W
Subwoofer Yes
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Portet HDMI, Digital optical input, AUX
Dimensionet Soundbar 960 x 63 x 76,5 mm | Subwoofer 155 x 252 x 205 mm
Tipare tjera -
Garanci 2 Vite
Barkodi 6951613997901

Please login first