Kufje Philips Tah4205Wt/00 | Wireless Bass Mic White

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€49.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 102 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 29hours
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229110281
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAH4205WT/00 | WIRELESS BASS MIC WHITE
Ngjyra White

Please login first