Kufje Buds Philips Tat2205Bl/00 | Wireless Ipx4 Splash Mic In-Ear Blue

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 90dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 12hours
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229109926
Modeli i Produktit Kufje Buds Philips Tat2205Bl/00 | Wireless Ipx4 Splash Mic In-Ear Blue
Ngjyra Gray

Please login first