KUFJE BUDS PHILIPS SHB2515WT/10 | WIRELESS MIC POWER BANK 3350 MAH IN-EAR WHITE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 36 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€129.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Këngë pas këngë

Shijoni lirinë. Këto kufje pa tel të vërtetë në vesh ofrojnë një kohë të pabesueshme rishikimi prej 110 orësh falë kutisë së karikimit të tyre portabël. Gëzoni tingull të shkëlqyeshëm me çdo këngë dhe qasje të drejtpërdrejtë në asistentin virtual të telefonit tuaj. Gati për udhëtimin tjetër rrugor!

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 36 Ohm
Ndjeshmëria 95dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 3350mAh
Tipare tjera Mikrofon i integruar
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100435
Modeli i Produktit KUFJE BUDS PHILIPS SHB2515WT/10 | WIRELESS MIC POWER BANK 3350 MAH IN-EAR WHITE
Ngjyra Black

Please login first