KUFJE PHILIPS SHB4305WT/00 | WIRELESS BASS+ MIC IN-EAR WHITE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€49.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 94dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 6hours
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613991534
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS SHB4305WT/00 | WIRELESS BASS+ MIC IN-EAR WHITE
Ngjyra White

Please login first