Rrobalarëse Indesit Bwsa 61052W 6Kg 1000 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8050147034736 Indesit Rrobalarëse Indesit...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€279.90€249.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8050147034736
Brendi Indesit
Modeli i Produktit Rrobalarëse Indesit Bwsa 61052W 6Kg 1000 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 6Kg
Nr i programeve 14
Rrotullime 1000
Gjerësia 59.5
Lartësia 85
Thellësia 42
Klasa e energjisë A++
Zhurma 61 dB
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first