Rrobalarëse Samsung Ww70T4040Ee1Le 7Kg 1400 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8806090609763 Samsung Rrobalarëse Samsung...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€379.90€349.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806090609763
Brendi Samsung
Modeli i Produktit Rrobalarëse Samsung Ww70T4040Ee1Le 7Kg 1400 Rpm
Ngjyra Red
Kapaciteti 7KG
Nr i programeve 12
Rrotullime 1400
Gjerësia 60 cm
Lartësia 85 cm
Thellësia 55 cm
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 53 dB
Kontroll Digjital Yes
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera Pastrim higjienik ,Teknologjia Digital Inverter ,Drum Clean
Garanci 5 Vite

Please login first