Rrobalarëse Whirlpool Fwg91484W 9Kg 1400 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8003437208683 Whirlpool Rrobalarëse Whirlpoo...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€469.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


TEKNOLOGJIA E 6-T S SENSORIT

Zbuloni kujdesin përfundimtar. Sensorët inteligjentë të teknologjisë 6 SENSOR rregullojnë përdorimin e burimeve sipas madhësisë dhe llojit të ngarkesës, duke ofruar kursim energjie, uji dhe kohe deri në 50% *. (* Krahasimi midis ngarkesës maksimale dhe ngarkesës 1 kg në një makinë larëse me funksionin e 6-të SENSE dhe programin 60 ° pambuku.)

KUJDESI I FRESKËT +

Mbajini rrobat tuaja të freskëta pas përfundimit të programit. Sistemi inovativ FreshCare + kujdeset për rrobat tuaja kur ato qëndrojnë në lavatriçe, me një veprim të butë të avullit dhe rrotullimit. Sistemi i ri FreshCare + masazhon butësisht rrobat, me lëvizje ritmike të ngadalta që alternohen me veprim avull - duke lejuar ajrin të qarkullojë përmes fibrave për të mbajtur rrobat të freskëta dhe për të parandaluar aromat e pakëndshme. Falë funksionit FreshCare +, rrobat do të jenë vërtet më të freskëta dhe do të jeni me të vërtetë të lumtur - madje edhe orë pas përfundimit të programit. Funksioni FreshCare + parandalon zhvillimin e burimeve kryesore të aromave të pakëndshme (në lavatriçe) deri në 6 orë pas përfundimit të larjes.

SOFTMOVE

Teknologjia SoftMove përshtat shpejtësinë dhe lëvizjen e daulles në çdo lloj ngarkese, duke zgjedhur lëvizje specifike, të bëra për secilin lloj pëlhure.

MOTORI SENSE INVERTER

Performancë e heshtur. Motori inovativ SENSE Inverter i kësaj makine larëse Whirlpool është krijuar për të siguruar një performancë të qetë që do të zgjasë për një kohë të gjatë. Gëzoni rezultate ideale por edhe më shumë qetësi shpirtërore.

NGJYRA 15 °

Temperatura të ulëta, mbrojtje e përsosur. Opsioni Color 15 ° ofron të gjithë kujdesin dhe mbrojtjen që meritoni, ndërsa siguron rezultate të shkëlqyera larjeje për të gjitha rrobat tuaja me ngjyrë.

Rregullimi automatik i rezultateve. Kjo lavatriçe Whirlpool zbulon nivelin e papastërtisë në rroba dhe zgjedh automatikisht cilësimet optimale të larjes, në varësi të njollave, në mënyrë që të shijoni gjithmonë rezultate perfekte.

Barkodi 8003437208683
Brendi Whirlpool
Modeli i Produktit Rrobalarëse Whirlpool Fwg91484W 9Kg 1400 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 9 KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1400
Gjerësia 60
Lartësia 84.5
Thellësia 63
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 52 dB
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first