Rrobalarëse Whirlpool Fwsg 71283 Bv Ee N

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8003437617393 Whirlpool Rrobalarëse Whirlpoo...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€399.90€349.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 
Ekran dixhital i madh

Ndërfaqe intuitive, e lehtë për t’u përdorur me një ekran dixhital të madh, shumëfunksional.

SoftMove movement lëvizja e daulles

Falë lëvizjeve të daulles, të përshtatura për programe të ndryshme, mund të arrihen rezultate perfekte të larjes për të gjitha llojet e rrobave.

Motori SenseInverter

Motori më i fundit për funksionim më efikas dhe afatgjatë.

Barkodi 8003437617393
Brendi Whirlpool
Modeli i Produktit Rrobalarëse Whirlpool Fwsg 71283 Bv Ee N
Ngjyra White
Kapaciteti 7KG
Nr i programeve 14
Rrotullime 1200
Gjerësia 59.5 cm
Lartësia 85.0 cm
Thellësia 43.5 cm
Klasa e energjisë D
Zhurma 54 dB
Kontroll Digjital Yes
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera Teknologjia 6 Sense ,Motor Inverter ,çeles për fëmijet,derë e gjerë 34 cm,Program i veçantë për rrobat me pupla ,jastak ose jorgan
Garanci 5 Vite

Please login first