Rrobalarëse Whirlpool Fwsg71253W 7Kg 1200 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8003437728631 Whirlpool Rrobalarëse Whirlpoo...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€349.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8003437728631
Brendi Whirlpool
Modeli i Produktit Rrobalarëse Whirlpool Fwsg71253W 7Kg 1200 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 7KG
Nr i programeve 14
Rrotullime 1200
Gjerësia 60
Lartësia 84
Thellësia 44
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 58db
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first