Samsung Galaxy Watch 4 40Mm Sm-R860 | Silver

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
SAMSUNG GALAXY WATCH... Exynos W920 Dual Cor... 1.5 GB

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€299.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40MM SM-R860 | SILVER
Procesor Exynos W920 Dual Core 1.18GHz (5nm Processor)
Ram memoria 1.5 GB
Memoria 16 GB
Lidhja BLUETOOTH
Ekran Yes
Rezolucioni 40mm: 1.2" (30.4mm) 396x396 Super AMOLED, Ngjyra e Plotë Gjithmonë në ekran, Corning ® Gorilla ® Xham me DX+
Touchscreen Yes
Mikrofon No
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria 247mAh (tipike) karikim pa tel i bazuar në WPC
Ngjyra Silver
Dimensionet 40.4 x 39.3 x 9.8mm, 25.9g
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Samsung BioActive Sensor (Shkalla Optike e Zemrës + Zemra Elektrike + Analiza e Impedancës Bioelektrike), Përshpejtuesi, Barometri, Sensori Gyro, Sensori Gjeomagnetik, Sensori i Dritës
Barkodi 8806092559745

Please login first