Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42Mm Sm-R880Nzkasio | Silver

Modeli i Produktit Procesor Ram memoria Specifikat
SAMSUNG GALAXY WATCH... Exynos W920, Dual Co... 1.5 GB

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€399.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC 42MM SM-R880NZKASIO | SILVER
Procesor Exynos W920, Dual Core 1.18 GHz
Ram memoria 1.5 GB
Memoria 16 GB
Lidhja Bluetooth 5.0
Ekran Yes
Rezolucioni 42mm: 1.2" (30.4mm) 396x396 Super AMOLED, Full Color Always On Display, Corning ® Gorilla ® Glass me DX
Touchscreen Yes
Mikrofon Yes
GPS Po
Waterproof Yes
Vibrim Yes
Bateria 247 mAh
Ngjyra E bardhë
Dimensionet 41.5 x 41.5 x 11.2mm, 46.5g
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Samsung BioActive Sensor (Shkalla Optike e Zemrës + Zemra Elektrike + Analiza e Impedancës Bioelektrike), Përshpejtuesi, Barometri, Sensori Gyro, Sensori Gjeomagnetik, Sensori i Dritës
Barkodi 8806092557574

Please login first