Samsung Soundbar-Subwoofer Hw-T450/En | 200W 2.1Ch Bluetooth Wireless

Modeli i Produktit Formati Fuqia e daljes Specifikat
Soundbar-Subwoofer S... 2.1 200 W

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€199.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Soundbar-Subwoofer Samsung Hw-T450/En | 200W 2.1Ch Bluetooth Wireless
Formati 2.1
Fuqia e daljes 200 W
Subwoofer Yes
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Portet HDMI, USB, Optical, Auto Power Link
Dimensionet 861.06 x 73.66 mm
Tipare tjera Surround Sound Expansion, Game, Standard, Smart, DTS 2.0ch
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090326875

Please login first