APPLE TV 4K | WIFI ETHERNET 128GB tvOS

Barkodi Modeli i Produktit Sistemi operativ Specifikat
194253097464 APPLE TV 4K | WIFI E... -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€229.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 194253097464
Modeli i Produktit APPLE TV 4K | WIFI ETHERNET 128GB tvOS
Sistemi operativ -
Specifikat e procesorit A15 Bionic chip
Grafika -
Ram memoria -
Decoder -
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Portet Gigabit Ethernet, HDMI
Aksesorët në paketim Apple TV 4K, Siri Remote, Kabllo e rrymës, Manuali i përdorimit
Garanci 1 vit

Please login first