Soundbar-Subwoofer Philips Tab7305/10 | 300W 2.1Ch Bluetooth Wireless Dolby Digital

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4895229109650 SOUNDBAR-SUBWOOFER P... Philips

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€299.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Fuqia për filmat tuaj. Ose muzika juaj.

 

  • Subwoofer wireless 2.1 CH
  • ARC HDMI
  • Dolby Audio
  • 300 W
Dolby Audio.  Jini në zemër të veprimit

Dolby Audio. Jini në zemër të veprimit

Zhytuni në shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar. Ky shirit zanor me nën-vufer pa tel mbështet formatin Dolby Digital Plus për një përvojë më të shtrirë dhe përfshirëse. Zërat do të jenë më të qartë. Efektet do të jenë më mbresëlënëse.

2.1 kanale. Subwoofer pa tel për një bas më të thellë

2.1 kanale sjellin një tingull më të pasur, më të thellë dhe më të qartë në filmat dhe programet tuaja televizive të preferuara. Subwoofer kompakt wireless siguron një bas të pasur. Ndërsa dy drejtues të mesit dhe dy cicërima bashkohen për të dhënë një tingull të ekuilibruar bukur me dialog të qartë.

Prodhimi 300 W. Tingull i fuqishëm

Zhurma e shpërthimeve. Kolonat zanore ikonike. Me 300 W energji të pastër, ky zë zanor dhe nën-vufer wireless do ta bëjnë muzikën dhe efektet të tingëllojnë shumë më të mëdha. Ju do të dëgjoni më shumë detaje në momente më të qeta dhe skenat e veprimit do t'ju largojnë.

Dizajn i veçantë gjeometrik. Vendosje e lehtë

Ky shirit zanor krenohet me një dizajn unik të pjerrët dhe me një profil të ulët. Kur bëhet fjalë për vendosjen, kllapat e përfshira në mur mbajnë opsionet tuaja të hapura. Dizajni kompakt i nën-vuferit të fuqishëm e bën të lehtë fshehjen.

ARC HDMI. Kontrolloni shiritin e zërit me telekomandën tuaj të televizorit

Ditët e gjuetisë për telekomandë të shumta kanë mbaruar. Kjo shirit zanor lidhet me televizorin tuaj përmes HDMI ARC, duke ju lejuar të kontrolloni volumin e shiritit të zërit me të njëjtin telekomandë që përdorni për televizorin tuaj.

Lidhni burimet tuaja të preferuara për tingull më të madh

Transmetoni listat e dëgjimit nga pajisja juaj celular përmes Bluetooth. Lidhni burimet audio përmes audios, hyrjes optike ose USB. Çfarëdo që doni, do të tingëllojë shkëlqyeshëm përmes kësaj shiriti zanor.

Barkodi 4895229109650
Modeli i Produktit SOUNDBAR-SUBWOOFER PHILIPS TAB7305/10 | 300W 2.1CH BLUETOOTH WIRELESS DOLBY DIGITAL
Brendi Philips
Fuqia totale 300W
Numri i kanalit 2.1
Numri i altoparlantëve 5
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Modaliteti i tingullit -
Lidhja Optical, HDMI 1.4 output (ARC), USB, Audio-in 3.5 mm jack, EasyLink (HDMI-CEC)
Karakteristikat e zërimit Dolby Digital
Dimensionet altoparlanti kryesor 80.0 x 9.50 x 6.47 cm
Dimensionet Subwoofer 38.00 x 28.00 x 19.00 cm
Dirigjues Yes
Garanci 2 Vite

Please login first