Samsung Soundbar-Subwoofer Hw-T650/En | 340W 3.1Ch Bluetooth Wireless Dolby Audio

Modeli i Produktit Formati Fuqia e daljes Specifikat
Soundbar-Subwoofer S... 3.1 340 W

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€299.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Soundbar-Subwoofer Samsung Hw-T650/En | 340W 3.1Ch Bluetooth Wireless Dolby Audio
Formati 3.1
Fuqia e daljes 340 W
Subwoofer Yes
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Portet HDMI, Optical
Dimensionet
Tipare tjera Dolby Audio 5.1, 7 autoparlantë, Standard,Smart,Game,Surround Sound Expansion,DTS Virtual:X
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090340550

Please login first