TABLET SAMSUNG S8 ULTRA X906 14.6' |8 GB RAM | 128 GB MEMORY GREY

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung TABLET SAMSUNG S8 UL... 1848 x 2960 pixels

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,029.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit TABLET SAMSUNG S8 ULTRA X906 14.6' |8 GB RAM | 128 GB MEMORY GREY
Rezolucioni 1848 x 2960 pixels
Madhesia e ekranit 14.6 inches
Rrjeti 5G
Ngjyra Gri
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510)
Memoria 128 GB
Slot microSDXC (slot i dedikuar)
Ram memoria 8 GB
Kamera e pasme 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF 6 MP, f/2.2, (ultrawide)
Kamera e përparme 12 MP, f/2.2, 26mm (wide) 12 MP, f/2.4, 120˚ (ultrawide)
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Po 11200 mAh
Sistemi operativ Android 12, One UI 4.1
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806094148497

Please login first