Telefon Samsung Galaxy Note 20 Ultra Sm-N985 | Bronze 6.9" 8Gb 256Gb Lte

Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Rezulucioni Specifikat
Telefon Samsung Gala... 6.9 inches 1440 x 3088 pixels

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,249.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Telefon Samsung Galaxy Note 20 Ultra Sm-N985 | Bronze 6.9" 8Gb 256Gb Lte
Madhësia e ekranit 6.9 inches
Rezulucioni 1440 x 3088 pixels
Rrjeti 4G
Color Silver
Processor Octa Core
Shpejtësia e processorit (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55
Memoria 256 GB
Slot Sd card
Ram memoria 12GB
Kamera e pasme 108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, Laser AF, OIS 12 MP, f/3.0, 120mm (periscope telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 5x optical zoom, 50x hybrid zoom 12 MP, f/2.2, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm
Kamera e përparme 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria 4500 mAh
Sistemi operativ Android 10
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 8806090601071

Please login first