Telefon Samsung Galaxy S20 Fe Sm-G780 | 6.5" 6Gb 128Gb Lte

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung Telefon Samsung Gala... 1080 x 2400 pixels

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€679.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Porosit tani Samsung Galaxy S20 FE brenda periudhës nga 23.09.2020 deri më 01.10.2020 dhe përfito Samsung Galaxy Fit2 gratisë .

Dorëzimi i pajisjeve Samsung Galaxy S20 FE të porositura gjatë periudhës së porosisë paraprake të Samsung Galaxy S20 FE do të nisë nga data 02.10.2020**.

Dorëzimi i Samsung Galaxy Fit2 do të kryhet në periudhën 15.10.2020 dhe 31.10.2020.

Përmbledhje e Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE është një smartphone i ardhshëm nga Samsung. Telefoni thuhet se do të vijë me një ekran me prekje 6.50 inç me një rezolucion prej 1080x2400 pikselë dhe një raport aspekt prej 20: 9. Samsung Galaxy S20 FE pritet të mundësohet nga një procesor octa-core Qualcomm Snapdragon 865 dhe të vijë me 8 GB RAM. Samsung Galaxy S20 FE thuhet se do të funksionojë Android 10 dhe pritet të ushqehet nga një bateri 4500mAh. Samsung Galaxy S20 FE mbështet karikimin e shpejtë të pronarit.

Sa i përket kamerave, Samsung Galaxy S20 FE thuhet se do të paketojë një kamerë primare 12 megapikselë; një aparat i dytë 12 megapiksel dhe një aparat i tretë 8 megapiksel. Pritet që të ketë një kamerë 32 megapikselë në pjesën e përparme për selfie.

Samsung Galaxy S20 FE ekzekuton One UI 2.0 bazuar në Android 10 dhe paketon 128 GB hapësirë ​​ruajtëse të integruar që mund të zgjerohet përmes kartës microSD (deri në 1000 GB) me një fole të dedikuar. Samsung Galaxy S20 FE informohet se do të jetë një smartphone me dy karta SIM (GSM dhe GSM) që do të pranojë karta Nano-SIM dhe Nano-SIM. Samsung Galaxy S20 FE thuhet se mat 159,80 x 74,50 x 8,40 mm (lartësi x gjerësi x trashësi) dhe peshon 190,00 gram. Thuhet se do të nisë në ngjyrat Cloud Navy, Cloud White, Cloud Pink, Cloud Red, Cloud Blue dhe Cloud Gold. Ajo përmban një vlerësim IP68 për mbrojtjen nga pluhuri dhe uji.

Opsionet e lidhjes në Samsung Galaxy S20 FE thuhet se përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v5.00, USB Type-C, 3G dhe 4G (me mbështetje për Band 40 të përdorur nga disa rrjete LTE në Indi). Sensorët në telefon thuhet se përfshijnë akselerometër, sensorin e dritës së ambientit, busull / magnetometër, xhiroskop, sensorin e afërsisë dhe sensorin e gjurmës së gishtit në ekran. Samsung Galaxy S20 FE mbështet zhbllokimin e fytyrës.

 

Brendi Samsung
Modeli i Produktit Telefon Samsung Galaxy S20 Fe Sm-G780 | 6.5" 6Gb 128Gb Lte
Rezolucioni 1080 x 2400 pixels
Madhesia e ekranit
Rrjeti 4G
Ngjyra Orange
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585)
Memoria 128 GB SSD
Slot Sd card
Ram memoria 6GB
Kamera e pasme 12 MP 8 MP 12 MP
Kamera e përparme 32 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria 4500 mAh
Sistemi operativ Android 10
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 8866000188680

Please login first