TELEFON SAMSUNG GALAXY A52 SM-A525F | BLACK 6.5" 6GB 128GB LTE

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung TELEFON SAMSUNG GALA... 1080 x 2400 pixels ,...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€419.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit TELEFON SAMSUNG GALAXY A52 SM-A525F | BLACK 6.5" 6GB 128GB LTE
Rezolucioni 1080 x 2400 pixels ,Super AMOLED, 90Hz, 800 nits,IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
Madhesia e ekranit 5.00 inch
Rrjeti 4G LTE
Ngjyra Black
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver)
Memoria 128 GB
Slot Sd card
Ram memoria 4 GB
Kamera e pasme 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7X", 0.8µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro) 5 MP, f/2.4, (depth)
Kamera e përparme 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Po 4500 mAh
Sistemi operativ Android 11, One UI 3.1
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090987564

Please login first