TELEFON SAMSUNG GALAXY S24 SM-S921 | 6.2" 8GB RAM 256GB COBALT VIOLET

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung TELEFON SAMSUNG GALA... 1080 x 2340 pixel, D...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€979.00€829.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit TELEFON SAMSUNG GALAXY S24 SM-S921 | 6.2" 8GB RAM 256GB COBALT VIOLET
Rezolucioni 1080 x 2340 pixel, Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak)
Madhesia e ekranit 6.20 inch
Rrjeti Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, 5G
Ngjyra Cobalt Violet
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 5x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520)
Memoria 256 GB
Slot -
Ram memoria 8 GB
Kamera e pasme 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video
Kamera e përparme 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Ion 4000 mAh
Sistemi operativ Android 14, One UI 6.1
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806095297354

Please login first