TELEFON SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA SM-S928 | 6.8" 12GB RAM 512GB TITANIUM BLACK

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung TELEFON SAMSUNG GALA... 1440 x 3088 pixel, D...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,599.00€1,299.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit TELEFON SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA SM-S928 | 6.8" 12GB RAM 512GB TITANIUM BLACK
Rezolucioni 1440 x 3088 pixel, Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak)
Madhesia e ekranit 6.80 inch
Rrjeti Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, 5G
Ngjyra Titanium Black
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 5x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520)
Memoria 512 GB
Slot -
Ram memoria 12 GB
Kamera e pasme 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, Laser AF, OIS, 50 MP, (periscope telephoto), PDAF, OIS, 5x optical zoom, 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video
Kamera e përparme 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Po 5000 mAh
Sistemi operativ Android 14, One UI 6.1
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806095308197

Please login first