Televizor Philips 50Pus7303/12 | 50" Led Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 50... 50" - 127 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€649.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Ultra Slim 4K UHD LED TV Android

me Ambilight 3-anësh

  • 126 cm (50 ")
  • Indeksi i Performancës së Figurës 1600
  • HDR Plus
  • P5 Motori perfekt i fotos
Motori Philips P5.  Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Engine. Cilido qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Engine jep një pamje po aq të shkëlqyeshme sa përmbajtja që ju doni. Detajet kanë dukshëm më shumë thellësi. Ngjyrat janë të gjalla, ndërsa tonet e lëkurës duken të natyrshme. Kontrasti është aq i freskët sa do të ndjeni çdo detaj. Lëvizja është krejtësisht e qetë.

Ambilight.  Merrni emocionin përtej ekranit.

Ambilight. Merrni emocionin përtej ekranit.

Me Philips Ambilight, filmat dhe lojërat ndjehen më zhytës. Muzika merr një shfaqje të lehtë. Dhe ekrani juaj do të ndihet më i madh se sa është. LED inteligjentë rreth skajeve të televizorit hedhin ngjyra e ekranit në mure dhe në dhomë, në kohë reale. Ju merrni ndriçimin e ambientit të përsosur. Dhe një arsye më shumë për të dashur TV tuaj.

4K Ultra HD.  Fotografitë aq të mprehta sa do të mendoni se jeni atje.

TV LED i ndritshëm 4K. Foto e gjallë HDR. Lëvizje e qetë.

TV LED i ndritshëm 4K. Foto e gjallë HDR. Lëvizje e qetë. Një TV Philips 4K UHD sjell përmbajtje në jetë me ngjyra të pasura dhe kontrast të freskët. Imazhet kanë më shumë thellësi dhe lëvizja është e qetë. Filmat, shfaqjet, lojërat dhe më shumë duken të shkëlqyera, pa marrë parasysh burimin.

HDR Plus.  Kontrasti, ngjyra dhe mprehtësia e përmirësuar.

HDR Plus. Kontrasti, ngjyra dhe mprehtësia e përmirësuar.

High Dynamic Range Plus është një standard i ri video. Ai ripërcakton argëtimin në shtëpi përmes përparimeve në kontrast dhe ngjyra. Gëzoni një përvojë shqisore që kap pasurinë dhe gjallërinë origjinale, pasqyron me saktësi qëllimin e krijuesit të përmbajtjes. Rezultati përfundimtar? Pikat më të ndritshme, kontrasti më i madh, një gamë më e gjerë ngjyrash dhe detaje si kurrë më parë.

Ndihmësi i Google i integruar. Përmbajtja dhe më shumë me komandën tuaj.

Kontrolli i zërit të AI. Google Assistant i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolloni Philips Android TV tuaj me zërin tuaj. Dëshironi të luani një lojë, të shikoni Netflix ose të gjeni përmbajtje dhe aplikacione në dyqanin Google Play? Thjesht tregoni televizorin tuaj. Ju madje mund të komandoni të gjitha pajisjet e shtëpisë inteligjente të përshtatshme me Google Assistant, si kontrolli i dritave dhe vendosja e termostatit gjatë natës së filmit. Pa lënë divanin. Ditët e kërkimit të telekomandës së TV kanë mbaruar. Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo. Ndizni televizorin tuaj, ndryshoni kanalin, kaloni në konsolën tuaj të lojërave dhe më shumë me Alexa.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips.  Më shumë për të dashur.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips. Më shumë për të dashur.

Shko përtej programimit tradicional televiziv me Google Play Store dhe Philips App Gallery. Përjetoni filma, TV, muzikë, aplikacione dhe lojëra pafund në internet. Më shumë për të dashur.

Pro mikro zbehje. Kontrast inteligjent për skena dinamike.

Micro Dimming Pro optimizon kontrastin në televizorin tuaj bazuar në kushtet e ndriçimit të dhomës tuaj. Kombinuar me softuerin e tij të veçantë që analizon fotografinë në 6400 zona të ndryshme, ju do të shijoni kontrast të pabesueshëm dhe cilësi të imazhit për një përvojë vizuale vërtet të gjallë - ditë ose natë.

Procesori Quad Core dhe Android. Çlironi përmbajtjen tuaj.

Procesori Quad Core Philips plotëson fuqinë e Android për të ofruar një përvojë interesante të lojrave. Dhe me Android në televizorin tuaj do të lundroni, lëshoni aplikacione dhe do të luani video në një mënyrë që është shumë e shpejtë, super intuitive dhe super argëtuese.

 

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 50Pus7303/12 | 50" Led Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight
Madhësia e ekranit 50" - 127 cm
Tipi i panelit LED
Tiparet e fotografisë P5 Perfect Picture Engine, Ultra Resolution, Micro Dimming Pro
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 1600 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Android
Tiparet e smart TVs Quad Core, 16 GB Memory, Google Assistant, Alexa Compatible, Voice Control, Browser, Google Play Store, Youtube, Netflix, Screen Mirroring
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20 W, Smart Sound, DTS-HD Premium Sound, DTS Studio Sound, DTS TruSurround
Tipare tjera Dual Band Wifi, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Game Mode, Wall colour adaptive, Lounge mode
Portet HDMI, USB, RF in, Satellite Connector, CI+, Optical, LAN, Audio L/R in, Headphone out
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863015094
Gjerësia 112.84 cm
Lartësia 71.76 cm
Thellësia 8.32 cm

Please login first