Televizor Philips 55Oled854/12 | 55" Oled Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 55... 55" - 139 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€1,999.00€1,499.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Android TV 4K UHD OLED

me Ambilight 3 anësore

  • TV Ambilight 139 cm (55 ")
  • 5000 Indeksi i Performancës së Figurës
  • HDR 10 + / WCG 99%
  • P5 Motori perfekt i fotos
Ambilite.  Merrni emocionin përtej ekranit.

Ambilight. Merrni emocionin përtej ekranit.

Me Philips Ambilight, filmat dhe lojërat ndjehen më zhytës. Muzika merr një shfaqje të lehtë. Dhe ekrani juaj do të ndihet më i madh se sa është. LED inteligjentë rreth skajeve të televizorit hedhin ngjyra e ekranit në mure dhe në dhomë, në kohë reale. Ju merrni ndriçimin e ambientit të përsosur. Dhe një arsye më shumë për të dashur TV tuaj.

TV 4K UHD OLED.  Kjo është ajo që ndjehet si e gjallë.

TV 4K UHD OLED. Kjo është ajo që ndjehet si e gjallë.

Me një TV Philips OLED, çdo skenë ndihet mbresëlënëse reale. Pikselët individualë mund të errësohen ose fiken, duke dhënë t♪7 zezë më të thellë, ngjyra të gjalla dhe kontrast mahnitës. Edhe detajet në hije dhe theksime riprodhohen saktësisht. Ju gjithashtu merrni një kënd më të gjerë shikimi dhe, falë motorit të përpunimit Philips, lëvizje të bukura të buta.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos.  Vizioni dhe tingulli kinematik.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizion dhe tingull kinematik.

Mbështetja për formatet e Dolby premium. Dolby do të thotë se përmbajtja HDR që shikoni do të duket - dhe tinguj - me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria e fundit e transmetimit ose një Blu-Ray, ju do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni tingullin e gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

HDR10 + i mbështetur.  Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

Mbështetë formatin HDR10+ . Shihni më shumë se çfarë synonte regjisori.

Philips TV juaj është i gatshëm për të përfituar sa më shumë nga formati i videos HDR10+. Nivelet e kontrastit, ngjyrës dhe shkëlqimit rregullohen nga shfaqja në shfaqje. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose filmi i ri i hollësishëm, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips.  Më shumë për të dashur.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips. Më shumë për të dashur.

Shko përtej programimit tradicional televiziv me Google Play Store dhe Philips App Gallery. Përjetoni filma, TV, muzikë, aplikacione dhe lojëra pafund në internet. Më shumë për të dashur.

Një nivel krejt i ri i realizmit në cilësinë e fotos.

P5 Pro Perfect Picture Engine, me gjeneratorin e ri të përpunuesit të cilësisë së figurës ju sjell në një tjetër nivel të përvojës vizuale. Shihni TV-të tona OLED të zeza më të vërteta, ngjyra të gjalla, ngjyra natyrore më reale të lëkurës dhe lëvizje tepër të qetë. Tani mund të shihni çdo detaj me një përshtypje më të thellë dhe një performancë të pastër dhe akoma më të mprehtë të fotos. Televizioni ynë Philips OLED ju sjell një epokë të re të realizmit të cilësisë së fotos.

Kontrolli i zërit të AI. Google Assistant i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolloni Philips Android TV tuaj me zërin tuaj. Dëshironi të luani një lojë, të shikoni Netflix ose të gjeni përmbajtje dhe aplikacione në dyqanin Google Play? Thjesht tregoni televizorin tuaj. Ju madje mund të komandoni të gjitha pajisjet e shtëpisë inteligjente të përshtatshme me Google Assistant, si kontrolli i dritave dhe vendosja e termostatit gjatë natës së filmit. Pa lënë divanin. Ditët e kërkimit të telekomandës së TV kanë mbaruar. Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo. Ndizni televizorin tuaj, ndryshoni kanalin, kaloni në konsolën tuaj të lojërave dhe më shumë me Alexa.

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 55Oled854/12 | 55" Oled Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight
Madhësia e ekranit 55" - 139 cm
Tipi i panelit OLED
Tiparet e fotografisë P5 Pro Perfect Picture Engine, Ultra Resolution, Micro Dimming Perfect, Wide Colour Gamut 99% DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 5000 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Android
Tiparet e smart TVs Quad Core, 16 GB Memory, Google Assistant, Alexa Compatible, Voice Control, Browser, Google Play Store, Youtube, Netflix, Screen Mirroring
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 50 W, 2.1 Channel, Dolby Atmos®, Dolby Digital MS12 V2.3, DTS-HD(M6), 5 Band Equalizer, A.I. Sound, Clear Dialogue, Dolby Atmos®, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveller, Night mode, Auto Volume Leveller, Bass Enhancement
Tipare tjera Dual Band Wifi, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Game Mode, Wall colour adaptive, Lounge mode
Portet HDMI, USB, YPbPr, CI+, Optical, LAN, Audio L/R in, Headphone out, Satellite Connector
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863019290
Gjerësia 122.78 cm
Lartësia 73.29 cm
Thellësia 5.23 cm

Please login first