Televizor Philips 65Oled934/12 | 65" Oled+ Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 65... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€4,999.00€2,499.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Fotografi që të lë pa frymë. Tingulli kinematik.

Dolby Vision · Atmos | HDR10 +

  • Tingull nga Bowers & Wilkins
  • Ambilight 3 anësore
  • P5 Motori perfekt i fotos
  • Kontroll zëri Android TV / AI
Ambilite.  Merrni emocionin përtej ekranit.

Ambilight. Merrni emocionin përtej ekranit.

Me Philips Ambilight, filmat dhe lojërat ndjehen më zhytës. Muzika merr një shfaqje të lehtë. Dhe ekrani juaj do të ndihet më i madh se sa është. LED inteligjentë rreth skajeve të televizorit hedhin ngjyra e ekranit në mure dhe në dhomë, në kohë reale. Ju merrni ndriçimin e ambientit të përsosur. Dhe një arsye më shumë për të dashur TV tuaj.

Tingull zhytës.  Bowers & Wilkins takohet me Dolby Atmos.

Tingull i fuqishëm. Bowers & Wilkins  me Dolby Atmos.

Një fotografi si kjo e gjallë kërkon tingull të vërtetë. Një dizajn ekskluziv i altoparlantëve nga inxhinierët legjendar të audios Bowers & Wilkins jep një performancë emocionuese të gjallë. Altoparlantët special ju lejojnë të përfitoni sa më shumë nga Dolby Atmos. Ndjeni rrjedhën e dramës mbi dhe rreth jush - pavarësisht nëse janë anije kozmike që fluturojnë lart ose turma në një arenë.

Nën-woofer i integruar, cicërima dhe drejtues të gamës së plotë

Sub-woofer i integruar

Tingulli i këtij dëgjohet përfekt pa pengesa. Soundbar në këtë TV Philips është i mbuluar me një strukturë altoparlant premium të krijuar nga prodhuesi i nivelit të lartë Kvadrat. Ky material i bukur me përzierjen e leshit është akustikisht transparent, duke lejuar që çdo detaj skintilues të rrjedhë lirshëm nga altoparlanti në dhomë.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos.  Vizioni dhe tingulli kinematik.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizion dhe tingull kinematik.

Mbështetja për formatet e Dolby premium. Dolby do të thotë se përmbajtja HDR që shikoni do të duket - dhe tinguj - me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria e fundit e transmetimit ose një Blu-Ray, ju do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni tingullin e gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

HDR10 +.  Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

Mbështetë formatin HDR10+ . Shihni më shumë se çfarë synonte regjisori.

Philips TV juaj është i gatshëm për të përfituar sa më shumë nga formati i videos HDR10+. Nivelet e kontrastit, ngjyrës dhe shkëlqimit rregullohen nga shfaqja në shfaqje. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose filmi i ri i hollësishëm, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips.  Më shumë për të dashur.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips. Më shumë për të dashur.

Shko përtej programimit tradicional televiziv me Google Play Store dhe Philips App Gallery. Përjetoni filma, TV, muzikë, aplikacione dhe lojëra pafund në internet. Më shumë për të dashur.

TV 4K UHD OLED +. Dallimi është real.

Një TV Philips OLED + e çon bukurinë e OLED në një dimension tjetër. Zbuloni nivele të reja të nuancës dhe detaje falë përpunimit tonë të fotografisë me P5. Zbulohuni në tingullin drithërues të altoparlantëve të krijuar me Bowers & Wilkins. Bëni më shumë me funksione inteligjente deri në minutë dhe zhytuni në përmbajtjen që doni me Ambilight. Është më shumë se OLED. Oshtë OLED +.

Motori i 3-Gjeneral P5. Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Pro Engine Perfect Picture, me gjeneratorin e ri të Përpunuesit të Cilësisë së Figurës ju sjell në një tjetër nivel të përvojës vizuale. Shihni TV-të tona OLED me të zezë më të vërtetë, ngjyra të gjalla, ngjyra natyrore më reale të lëkurës dhe lëvizje tepër të qetë. Tani mund të shihni çdo detaj me një përshtypje më të thellë dhe një performancë të pastër dhe akoma më të mprehtë të fotos. Televizioni ynë Philips OLED ju sjell një epokë të re të realizmit të cilësisë së fotos.

Kontrolli i zërit të Kontrolli i zërit të AI. Google Assistant i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolloni Philips Android TV tuaj me zërin tuaj. Dëshironi të luani një lojë, të shikoni Netflix ose të gjeni përmbajtje dhe aplikacione në dyqanin Google Play? Thjesht tregoni televizorin tuaj. Ju madje mund të komandoni të gjitha pajisjet e shtëpisë inteligjente të përshtatshme me Google Assistant, si kontrolli i dritave dhe vendosja e termostatit gjatë natës së filmit. Pa lënë divanin. Ditët e kërkimit të telekomandës së TV kanë mbaruar. Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo. Ndizni televizorin tuaj, ndryshoni kanalin, kaloni në konsolën tuaj të lojërave dhe më shumë me Alexa.

Altoparlantë për Dolby Atmos. 2.1.2 Soundbar

Mbështetja për formatet premium të zërit dhe video të Dolby do të thotë që përmbajtja HDR që shikoni do të duket dhe tingëllojë me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria e fundit e transmetimit ose një set disk Blu-Ray, do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni zë të gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 65Oled934/12 | 65" Oled+ Uhd 4K Smart Tv Android Ambilight
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit OLED
Tiparet e fotografisë P5 Pro Perfect Picture Engine, Ultra Resolution, Micro Dimming Perfect, Wide Colour Gamut 99% DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 5000 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Android
Tiparet e smart TVs Quad Core, 16 GB Memory, Google Assistant, Alexa Compatible, Voice Control, Browser, Google Play Store, Youtube, Netflix, Screen Mirroring
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 50 W, Sound by Bowers & Wilkins, 2.1.2 Channel, Dolby Atmos®, Dolby Digital MS12 V2.3, DTS-HD(M6), 5 Band Equalizer,A.I. Sound, Clear Dialogue, Dolby Atmos®, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveller, Night mode, Auto Volume Leveller, Bass Enhancement
Tipare tjera Dual Band Wifi, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Game Mode, Wall colour adaptive, Lounge mode
Portet HDMI, USB, YPbPr, CI+, Optical, LAN, Audio L/R in, Headphone out, Satellite Connector
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863019320
Gjerësia 144.87 cm
Lartësia 89.52 cm
Thellësia 5.23 cm

Please login first