Televizor Philips 65Pus7304/12 | 65" Led Uhd 4K Smart Tv Anrdoid Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 65... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,299.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


4K UHD LED Android TV

me Ambilight 3

 • 164 cm (65 ") TV Ambilight
 • Indeksi i Performancës së Figurës 1700
 • HDR 10+
 • P5 Motori perfekt i fotos
Motori Philips P5. Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Engine. Cilido qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Engine jep një pamje po aq të shkëlqyeshme sa përmbajtja që ju doni. Detajet kanë dukshëm më shumë thellësi. Ngjyrat janë të gjalla, ndërsa tonet e lëkurës duken të natyrshme. Kontrasti është aq i freskët sa do të ndjeni çdo detaj. Lëvizja është krejtësisht e qetë.

Ambilight. Merrni emocionin përtej ekranit.

Ambilight. Merrni emocionin përtej ekranit.

Me Philips Ambilight, filmat dhe lojërat ndjehen më zhytës. Muzika merr një shfaqje të lehtë. Dhe ekrani juaj do të ndihet më i madh se sa është. LED inteligjentë rreth skajeve të televizorit hedhin ngjyra e ekranit në mure dhe në dhomë, në kohë reale. Ju merrni ndriçimin e ambientit të përsosur. Dhe një arsye më shumë për të dashur TV tuaj.

TV LED i ndritshëm 4K. Foto e gjallë HDR. Lëvizje e qetë.

TV LED i ndritshëm 4K. Foto e gjallë HDR. Lëvizje e qetë.

TV LED i ndritshëm 4K. Foto e gjallë HDR. Lëvizje e qetë. Një TV Philips 4K UHD sjell përmbajtje në jetë me ngjyra të pasura dhe kontrast të freskët. Imazhet kanë më shumë thellësi dhe lëvizja është e qetë. Filmat, shfaqjet, lojërat dhe më shumë duken të shkëlqyera, pa marrë parasysh burimin.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizioni dhe tingulli kinematik.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizion dhe tingull kinematik.

Mbështetja për formatet e Dolby premium. Dolby do të thotë se përmbajtja HDR që shikoni do të duket - dhe tinguj - me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria e fundit e transmetimit ose një Blu-Ray, ju do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni tingullin e gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

HDR10 + i mbështetur. Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

Mbështetë formatin HDR10+ . Shihni më shumë se çfarë synonte regjisori.

Philips TV juaj është i gatshëm për të përfituar sa më shumë nga formati i videos HDR10+. Nivelet e kontrastit, ngjyrës dhe shkëlqimit rregullohen nga shfaqja në shfaqje. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose filmi i ri i hollësishëm, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Android TV. Thjesht i zgjuar.

Android TV. Thjesht i zgjuar.

Bëni tuajin Philips Android TV . Nëse ka të bëjë me Amazon dhe YouTube këtë javë dhe Rakuten TV dhe Netflix javën e ardhshme - nuk ka problem. Një ndërfaqe e qartë dhe intuitive ju lejon të vendosni përmbajtjen që doni përpara dhe në qendër. Merrni me lehtësi aty ku keni lënë në seritë e fundit, ose shikoni publikimet e reja të filmit.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips. Më shumë për të dashur.

Dyqani i Google Play dhe galeria e aplikacioneve Philips. Më shumë për të dashur.

Shko përtej programimit tradicional televiziv me Google Play Store dhe Philips App Gallery. Përjetoni filma, TV, muzikë, aplikacione dhe lojëra pafund në internet. Më shumë për të dashur.

Kontrolli i zërit të AI. Google Assistant i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolloni Philips Android TV tuaj me zërin tuaj. Dëshironi të luani një lojë, të shikoni Netflix ose të gjeni përmbajtje dhe aplikacione në dyqanin Google Play? Thjesht tregoni televizorin tuaj. Ju madje mund të komandoni të gjitha pajisjet e shtëpisë inteligjente të përshtatshme me Google Assistant, si kontrolli i dritave dhe vendosja e termostatit gjatë natës së filmit. Pa lënë divanin. Ditët e kërkimit të telekomandës së TV kanë mbaruar. Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo. Ndizni televizorin tuaj, ndryshoni kanalin, kaloni në konsolën tuaj të lojërave dhe më shumë me Alexa.

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 65Pus7304/12 | 65" Led Uhd 4K Smart Tv Anrdoid Ambilight
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit LED
Tiparet e fotografisë P5 Perfect Picture Engine, Ultra Resolution, HDR10+, Dolby Vision, Micro Dimming ProHLG (Hybrid Log Gamma)
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 1700 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Android
Tiparet e smart TVs Quad Core, 16GB Memory, Play Store, HbbTV, Miracast, Google Assistant
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20 W, Dolby Atmos®, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveller, A.I. Sound, 5 Band Equalizer, Clear Dialogue, Night mode
Tipare tjera Dual Band Wifi, Bluetooth 4.2, Voice command, Teletext, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Portet HDMI, USB, Satellite Connector, CI+, Optical, LAN, Audio L/R in, Headphone out
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863019085
Gjerësia 145.93 cm
Lartësia 87.25 cm
Thellësia 12.14 cm

Please login first