Televizor Philips 65Pus8535/12 | 65" Led Uhd 4K Smart Tv Anrdoid Ambilight

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Philips Televizor Philips 65... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,299.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Performanca e serisë: "The one"

Android TV 4K UHD LED

 • TV Ambilight 146 cm (58 ")
 • Formatet kryesore HDR mbështeten
 • P5 Perfect Picture Engine
 • Kontroll zëri Android TV / AI
Motori Philips P5. Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Philips P5 Engine. Cilado qoftë burimi, gjithnjë përsosmëria.

Motori Philips P5 jep një foto po aq të shkëlqyeshme sa përmbajtja që ju pëlqen. Detajet kanë dukshëm më shumë thellësi. Ngjyrat janë të gjalla, ndërsa tonet e lëkurës duken natyrale. Kontrasti është aq i freskët sa do të ndjeni çdo detaj. Lëvizja është krejtësisht e qetë.

Magjia e Ambilight. Vetëm nga Philips.

Magjia e Ambilight. Vetëm nga Philips.

Me Philips Ambilight, çdo moment ndihet më afër. LED-të inteligjentë rreth skajeve së TV-së i përgjigjen veprimit në ekran dhe lëshojnë një shkëlqim gjithëpërfshirës që thjesht tërheq. Përjetoni një herë dhe pyesni veten se si e shijonit TV pa të.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizioni dhe tingulli kinematik.

Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Vizioni dhe tingulli kinematik.

Mbështetja për formatet videove premium të Dolby do të thotë që përmbajtja HDR që shikoni do të duket - dhe tinguj - me shkëlqim e vërtetë. Pavarësisht nëse është seria më e fundit e transmetimit ose një set disk Blu-Ray, do të shijoni kontrastin, shkëlqimin dhe ngjyrën që pasqyrojnë qëllimet origjinale të regjisorit. Dhe dëgjoni tingull të gjerë me qartësi, detaje dhe thellësi.

Android TV. Thjesht i zgjuar.

Android TV. Thjesht i zgjuar.

Bëni tuajin Philips Android TV tuaj. Nëse ka të bëjë me Amazon dhe YouTube këtë javë dhe Rakuten TV dhe Netflix javën tjetër - nuk ka problem. Një ndërfaqe e qartë dhe intuitive ju lejon të vendosni përmbajtjen që doni përpara dhe në qendër. Merrni me lehtësi aty ku keni lënë në seritë e fundit, ose shikoni publikimet e reja të filmit.

TV Philips 4K UHD. Foto e gjallë HDR.

TV Philips 4K UHD. Foto e gjallë HDR.

Televizori juaj Philips 4K UHD mbështet të gjitha formatet kryesore HDR, përfshirë HDR10 + dhe Dolby Vision. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose lojë video e fundit, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Kontrolli i zërit. Ndihmësi i Google i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolli i zërit. Ndihmësi i Google i integruar. Punon me Alexa.

Kontrolloni Philips Android TV tuaj me zërin tuaj. Dëshironi të luani një lojë, të shikoni Netflix ose të gjeni përmbajtje dhe aplikacione në dyqanin Google Play? Thjesht tregoni televizorin tuaj. Mund të komandoni madje edhe të gjitha pajisjet e mençura të përputhshme me "Asistentin e Google", si zbehja e dritave dhe vendosja e termostatit natën e filmit. Pa lënë divanin. Ditët e kërkimit të telekomandës së TV kanë mbaruar. Tani mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar televizorin tuaj inteligjent Philips përmes pajisjeve të mundësuara nga Alexa, si Amazon Echo. Ndizni televizorin tuaj, ndryshoni kanalin, kaloni në konsolën tuaj të lojërave dhe më shumë me Alexa.

DTS Luaj-Fi. Audio me shumë dhoma.

DTS Luaj-Fi. Audio me shumë dhoma.

Me DTS Play-Fi në televizorin tuaj Philips mund të lidheni me altoparlantë të përputhshëm në çdo dhomë. Ke zmadhues wireless në kuzhinë? Dëgjoni filmin ndërsa bëni një meze të lehtë, ose vazhdoni me komentet sportive ndërsa u jepni të gjithëve një pije.

HDR10 + i mbështetur. Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

HDR10 + i mbështetur. Shihni më shumë se çfarë synonte drejtori.

Televizori juaj Philips është i përgatitur për të përfituar sa më shumë nga formati i videos HDR10 +. Nivelet e kontrastit, ngjyrës dhe shkëlqimit rregullohen nga korniza në kornizë. Pavarësisht nëse është një serial i domosdoshëm për t'u parë ose filmi i ri i hollë, hijet do të jenë më të thella. Sipërfaqet e ndritshme do të shkëlqejnë. Ngjyrat do të jenë më të vërteta.

Kornizë metalike argjendi. Mbështetëse qendrore e kthyeshme.

Vendosja e televizorit tuaj në një cep apo në një pozicion të vështirë? Stenda qendrore e kthyeshme siguron që gjithmonë të jeni në gjendje të këndoni ekranin ashtu. Sidoqoftë që vendosni televizorin, korniza prej argjendi shton një prekje të sofistikuar.

Brendi Philips
Modeli i Produktit Televizor Philips 65Pus8535/12 | 65" Led Uhd 4K Smart Tv Anrdoid Ambilight
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit LED
Tiparet e fotografisë P5 Perfect Picture Engine, Ultra Resolution, Dolby Vision, HDR10+
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 2100 PPI
Ambilight 3 side
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Android
Tiparet e smart TVs Quad Core, 16 GB Memory, Play Store, Browser, Google Assistant, Alexa, YouTube, Netflix, Screen mirroring
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20 W, 5 Band Equalizer, A.I. Sound, Clear Dialogue, Dolby Atmos®, Dolby Volume Leveller, Night mode, Auto Volume Leveller, Bass Enhancement
Tipare tjera Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Game Mode, Wall colour adaptive, Lounge mode, AmbiWakeup, AmbiSleep
Portet HDMI, USB, Dual Band Wifi, Setellite, CI+, Optical, Lan, Headphone out, Service connector
Garanci 2 Vite
Barkodi 8718863023099
Gjerësia 145.93 cm
Lartësia 91.13 cm
Thellësia 8.64 cm

Please login first