Televizor Samsung Qe65Q800Tatxxh | 65" Qled 8K Smart Tv Tizen

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Samsung Televizor Samsung Qe... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€3,999.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit Televizor Samsung Qe65Q800Tatxxh | 65" Qled 8K Smart Tv Tizen
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit QLED
Tiparet e fotografisë Quantum Processor 8K, Quantum HDR 2000, HDR 10+, Direct Full Array 24x, HLG (Hybrid Log Gamma), 100% Color Volume me Quantum Dot, Ultra Viewing Angle, Ultimate 8K Dimming Pro, Direct Full Array
Rezolucioni 8K - 7680 x 4320p
Indeksi i përformancës së fotografisë 4500 PQI
Ambilight -
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Tizen
Tiparet e smart TVs Bixby, Multi Voice Assistant, Google Assistant, Alexa, TV Plus, Shfletuesi i webit, SmartThings, NetflixⓇ, YouTube™, Screen Mirroring
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Output power (RMS) 70 W, Dolby Digital Plus, Dolby 5.1 Decoder, OTS+, Q-Symphony, Dialog Enhancement, Audio Pre-selection Descriptor, 4.2.2CH, Woofer
Tipare tjera Adaptive Picture, Active Voice Amplifier, Adaptive Sound+, Ambient Mode+, Connect Share™ (HDD), ConnectShare™ (USB 2.0), EPG, PVR e zgjeruar, (Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, [email protected] (HDMI Port 4)), FreeSync Premium
Portet HDMI, USB, LAN, Optical, RF in, CI Slot
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090351600
Gjerësia 143.31 cm
Lartësia 88.11 cm
Thellësia 1.50 cm

Please login first