Televizor Samsung Qe65Q65Tauxxh | 65" Qled Uhd 4K Smart Tv Tizen

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Samsung Televizor Samsung Qe... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,499.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit Televizor Samsung Qe65Q65Tauxxh | 65" Qled Uhd 4K Smart Tv Tizen
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit QLED
Tiparet e fotografisë Quantum Processor Lite, Quantum HDR, HDR 10+, Mega Contrast, HLG, 100% Color Volume me Quantum Dot, Dual Led, Ultimate UHD Dimming
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 3200 PQI
Ambilight -
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Tizen
Tiparet e smart TVs Quad Core, Bixby , Google Assistant compatible, Alexa compatible, Web browser, App Store
Wifi Yes
Bluetooth No
Tiparet e zërimit Audio output (RMS) 20W, Dolby Digital Plus, Dialog Enhancement, Audio Pre-selection Descriptor, Speaker type 2CH
Tipare tjera Adaptive Sound, Ambient Mode, Brightness Detection, Clear digital display, Game mode
Portet HDMI, USB, Y/Pb/Pr, AV, LAN, Audio out, Optical, RF input, CI slot
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090297373
Gjerësia 144.96 cm
Lartësia 90.77 cm
Thellësia 5.76 cm

Please login first