Televizor Samsung Qe65Q75Tatxxh | 65" Qled Uhd 4K Smart Tv Tizen

Brendi Modeli i Produktit Madhësia e ekranit Specifikat
Samsung Televizor Samsung Qe... 65" - 164 cm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1,799.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit Televizor Samsung Qe65Q75Tatxxh | 65" Qled Uhd 4K Smart Tv Tizen
Madhësia e ekranit 65" - 164 cm
Tipi i panelit QLED
Tiparet e fotografisë Quantum Processor 4K, Quantum HDR, HDR 10+, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), 100% Color Volume me Quantum Dot, Dual LED, Ultimate UHD Dimming, Përforcuesi i kontrastit
Rezolucioni Ultra HD 4K - 3840 x 2160p
Indeksi i përformancës së fotografisë 3500 PQI
Ambilight -
Smart TV Yes
Sistemi Operativ Tizen
Tiparet e smart TVs Quad Core, Bixby, Far-Field Voice Interaction, Works with Google Now, Works with Alexa, TV Plus, Browser, SmartThings, Screen mirror
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Tiparet e zërimit Dolby Digital Plus, Dialog Enhancement, Audio Pre-selection Descriptor, 2 Channel
Tipare tjera Adaptive Picture, Active Voice Amplifier, Adaptive sound +, AI Upscale, Ambient mode +, Ambient Mode Brightness / Color Sensor, Pure digital view, Connect Share ™ (HDD), ConnectShare ™ (USB 2.0), Game mode, FreeSync Premium, Picture in picture, Built-in BT HID, Teletext (TTX), Time shift, IPv6 Support, MBR Support
Portet HDMI, USB, LAN, Optical, RF in, Satellite, CI Slot
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090318702
Gjerësia 144.96 cm
Lartësia 91.19 cm
Thellësia 3.07 cm

Please login first