THITHESE ELEKTRIKE ELECTROLUX EC41-2SW

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
7332543629640 THITHESE ELEKTRIKE E... Electrolux

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€119.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 7332543629640
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE ELECTROLUX EC41-2SW
Brendi Electrolux
Ngjyra White
Garanci 2 Vite
Tipare tjera e përshtatshme për tepih linen , dysheme të forta, perde, dhe sofa
Fuqia e energjisë 750 w
Aksesorët në paketim 1 tub zgjatës nga metali, hallkë për vendosjen e tubit, 1 aksesorë për tepihë , 1 aksesorë për parket , 1 aksesor i vogel për qoshe
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit hepa filter
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 2.5 L
Funksionimi me Bateri No

Please login first