THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9351/01 1900W

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8710103792932 THITHESE ELEKTRIKE P... Philips

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€170.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Fuqia e lartë e thithjes * me PowerCyclone 5

Kompakt por i fuqishëm

  • 1900 W
  • PowerCyclone 5
  • Alergjia e filtrit H13
Motor i qëndrueshëm 1900 W për fuqi të lartë thithjeje

Motor i qëndrueshëm 1900 W për fuqi të lartë thithjeje

Motori i qëndrueshëm 1900 W siguron fuqi thithëse deri në 370 W për rezultate të plota pastrimi.

PowerCyclone 5 ruan performancën e jashtëzakonshme për më gjatë

PowerCyclone 5 ruan performancën e jashtëzakonshme për më gjatë

Teknologjia PowerCyclone 5 përshpejton rrjedhën e ajrit në dhomën cilindrike për të ndarë ajrin nga pluhuri dhe ruan performancën e jashtëzakonshme dhe fuqinë e fortë të thithjes për më gjatë.

Grykë MultiClean për pastrim të plotë të të gjitha dyshemeve

Grykë MultiClean për pastrim të plotë të të gjitha dyshemeve

Gryka MultiClean është projektuar që të përshtatet mirë në dysheme, për të siguruar pastrim të plotë të të gjitha llojeve të dyshemeve.

Ena e pluhurit lejon zbrazjen higjienike me njërën dorë

Ena e pluhurit lejon zbrazjen higjienike me njërën dorë

Ena e pluhurit që zbrazet lehtë është projektuar për të lejuar hedhjen higjienike me njërën dorë, duke reduktuar kështu renë e pluhurit.

Kompakt dhe i lehtë, i lehtë për t'u mbajtur

Kompakt dhe i lehtë, i lehtë për t'u mbajtur

Dizajni kompakt dhe i lehtë siguron që fshesa me korrent të jetë e lehtë për t'u mbajtur dhe ruajtur.

Një furçë e butë është e vendosur në dorezë dhe është gjithmonë e disponueshme

Një furçë e butë është e vendosur në dorezë dhe është gjithmonë e disponueshme

Furça e pluhurit është e vendosur në dorezë, kështu që është gjithmonë gati për përdorim në mobilje, sipërfaqe të sheshta dhe tapiceri.

Sistemi i filtrit Alergy H13 ndalon> 99,9% të grimcave të imta të pluhurit

Sistemi i filtrit Alergy H13 ndalon> 99,9% të grimcave të imta të pluhurit

Një sistem filtrimi plotësisht i mbyllur ndalon> 99,9% të grimcave të imta të pluhurit, duke përfshirë polenin, qimet e kafshëve shtëpiake dhe marimangat - për njerëzit që kanë probleme alergjike dhe ata që kërkojnë nivelin më të lartë të higjienës. Niveli i filtrimit është i barabartë me HEPA 13 *.

Lidhësit ActiveLock përshtaten lehtësisht me çdo detyrë

Lidhësit ActiveLock përshtaten lehtësisht me çdo detyrë

Lidhjet ActiveLock e bëjnë të lehtë ngjitjen e shtesave në tubin teleskopik me një përshtatje të thjeshtë.

Barkodi 8710103792932
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9351/01 1900W
Brendi Philips
Ngjyra E kuqe
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë Fuqia hyrëse (maksimumi) 1900 W, Fuqia thithese (maksimumi) 370 W
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 6 Metra
Tipi i Filterit Hepa Filter Allergy H13
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Please login first