THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9552/09

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8710103860129 THITHESE ELEKTRIKE P... Philips

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€249.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8710103860129
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9552/09
Brendi Philips
Ngjyra E Zezë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 900 W
Aksesorët në paketim 2 aksesorë për pllaka, 1 aksesorë për sofa dhe perde
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit Hepa Filter Allergy H13
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Please login first