THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9570/01 1600W

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8710103860143 THITHESE ELEKTRIKE P... Philips

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€217.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Efikasiteti maksimal me PowerCyclone 7

Hedhja e thjeshtë dhe higjienike e pluhurit

  • 1900 W
  • PowerCyclone 7
  • Alergjia e filtrit H13
  • Furça thithëse TriActive
Motor i fuqishëm 1900 W për fuqi të lartë thithjeje

Motor i fuqishëm 1900 W për fuqi të lartë thithjeje

Motori 1900 W gjeneron fuqi thithjeje të lartë deri në 410 W, për performancë të fuqishme dhe rezultate pastrimi të thellë.

PowerCyclone 7 ruan fuqi të fortë thithëse për një kohë të gjatë

PowerCyclone 7 ruan fuqi të fortë thithëse për një kohë të gjatë

Teknologjia PowerCyclone 7 përmban një dizajn aerodinamik që redukton rezistencën e ajrit në minimum dhe siguron fuqi të qëndrueshme thithjeje të fortë. Rrjedha jashtëzakonisht e përshpejtuar e ajrit në dhomën cilindrike dhe thikat unike të daljes ndajnë në mënyrë efektive pluhurin nga ajri.

Shtojcë thithëse TriActive për pastrim të plotë në 3 drejtime

Shtojcë thithëse TriActive për pastrim të plotë në 3 drejtime

Shtojca thithëse TriActive ka një veprim të trefishtë me një lëvizje. Një sipërfaqe e poshtme e projektuar posaçërisht heq thellë pluhurin nga tapeti dhe pjesët më të mëdha thithen në hapjen e madhe të përparme. Kanalet e ajrit dhe furçat në të dy anët e zgjatimit grumbullojnë pluhur dhe papastërti përgjatë mureve dhe mobiljeve.

Funksioni i kontrollit të fuqisë për të rregulluar fuqinë e thithjes

Funksioni i kontrollit të fuqisë për të rregulluar fuqinë e thithjes

Funksioni i kontrollit të fuqisë për rregullim të lehtë të detyrave të ndryshme të thithjes, nga dyshemetë e forta deri te mbulesat e buta.

Dizajni kompakt me dorezë në pjesën e përparme dhe të sipërme e bën të lehtë për t'u mbajtur

Dizajni kompakt me dorezë në pjesën e përparme dhe të sipërme e bën të lehtë për t'u mbajtur

Dizajni kompakt dhe i lehtë siguron ruajtjen dhe ngritjen e lehtë të fshesës me korrent. Dizajni përfshin një dorezë të sipërme dhe të poshtme për mbajtje të lehtë.

Ena e pluhurit lejon pastrimin higjienik të rezervuarit me një dorë

Ena e pluhurit lejon pastrimin higjienik të rezervuarit me një dorë

Ena e pluhurit është projektuar për pastrim të lehtë higjienik me një dorë dhe zhvillim minimal të reve të pluhurit.

Furçë e butë e integruar në dorezë dhe pajisje thithëse për mobilje

Furçë e butë e integruar në dorezë dhe pajisje thithëse për mobilje

Shtojca e furçës së pluhurit është e vendosur në dorezë, kështu që është gjithmonë gati për përdorim në mobilje, sipërfaqe të sheshta dhe mbulesa. Shtojca e thithjes së mobiljeve është projektuar për pastrimin optimal të tapicerive si jastëkët, divanet dhe kolltukët, madje edhe heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake.

Sistemi i filtrimit Alergy H13 ruan> 99,9% të pluhurit të imët

Sistemi i filtrimit Alergy H13 ruan> 99,9% të pluhurit të imët

Sistemi i filtrimit Allergy H13 ruan> 99,9% të grimcave të imta të pluhurit - duke përfshirë polenin, qimet e kafshëve dhe marimangat - ideale për njerëzit që vuajnë nga alergjitë. Niveli i filtrimit korrespondon me atë të filtrit HEPA 13 *.

Parakolp i butë dhe rrota gome mbrojnë mobiljet

Parakolp i butë dhe rrota gome mbrojnë mobiljet

Parakolpët e butë dhe rrotat e gomës mbrojnë mobiljet dhe parandalojnë gërvishtjet në dysheme, ndërsa e bëjnë më të lehtë lëvizjen nëpër shtëpi.

Barkodi 8710103860143
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE PHILIPS FC9570/01 1600W
Brendi Philips
Ngjyra E Zezë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 1900 wat, Fuqia e thithjes(maksimumi) 410 W
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit Hepa Filter Allergy H13
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Please login first