Thithese Elektrike Rowenta Ro7689Ea

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
3221614006913 THITHESE ELEKTRIKE R... Rowenta

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€349.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

Silence Force me 5 yje përfaqëson kulmin absolut të performancës dhe komoditetit, me gjithë komoditetin e një fshesë me korrent të heshtur dhe rezultate të shkëlqyera pastrimi. Kjo fshesë me korrent pa thasë përmban furçën e re me dy pozicione POWER AIR me efikasitet të lartë që jep rezultate të përsosura pastrimi dhe rrëshqitje të qetë në çdo sipërfaqe, nga dyshemetë e forta deri te tapeti i ulët ose i lartë. Performanca shoqërohet me ergonomi të përmirësuar: sistemi i kyçjes ofron trajtim pa mundim të pluhurit dhe një dorezë të madhe Ergo Comfort për transport të lehtë do të thotë trajtim i qetë dhe zgjidhje të lehta ruajtjeje. Teknologjia e avancuar e ciklonit plotëson paketën, duke kapur 99,98% të pluhurit.

Performancë e jashtëzakonshme dhe heshtje ekstreme

Heshtje ekstreme për rehati më të madhe dhe standarde të pakrahasueshme në performancën e pastrimit.

Furça ajri ekskluzive me fuqi

Furça inovative me 2 pozicione me efikasitet të lartë me vakum ofron performancë të gjithanshme, rezultate të shkëlqyera në çdo sipërfaqe, duke përfshirë dyshemetë e forta dhe qilimat me grumbull të ulët dhe të lartë.

Teknologjia Cyclonic
Kjo fshesë me korrent mundësohet nga Air Booster dhe Advanced Cyclonic Technology, të cilat mundësojnë performancën më të mirë të grumbullimit të pluhurit në të gjitha katet.

Menaxhimi i pluhurit
Sistemi i kyçjes ofron një dizajn të fortë që redukton hapjen aksidentale, ndërkohë që lejon një proces të lehtë dhe intuitiv të zbrazjes së koshit të pluhurit.

Enë e madhe pluhuri

Një kapacitet i lartë prej 2,5 L prodhon një nivel më të lartë autonomie dhe komoditeti, me më pak zbrazje të kontejnerit të pluhurit.

 

 

 

Barkodi 3221614006913
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA RO7689EA
Brendi Rowenta
Ngjyra Gray
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Rezervuari XXL ,Teknologji Silence Force Cyclonic ,
Fuqia e energjisë 550W
Aksesorët në paketim Tub teleskopik, furçë me pozicion të dyfishtë, furçë parketi Softcare, Electrobrush, hundë e çarë e XXL
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 8.8 m
Tipi i Filterit Hepa Filteri
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 2.5 L
Funksionimi me Bateri No

Please login first