THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VS20A95843W/GE

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806092806726 THITHESE ELEKTRIKE S... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€799.00€559.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806092806726
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VS20A95843W/GE
Brendi Samsung
Ngjyra E bardhë me të zezë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë Fuqia e thithjes 210 W, Konsumi maksimal i energjisë 580 W
Aksesorët në paketim 5 aksesorë
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos Punë me bateri Li-jon, deri ne 60 minuta punë me një mbushje
Tipi i Filterit -
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 2 Litra
Funksionimi me Bateri Yes

Please login first