Thithese Elktrike Rowenta Ro7649Ea 550 W

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
3221614007101 THITHESE ELKTRIKE RO... Rowenta

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€279.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


QËTESI DHE PERFORMANCË PERFEKTE

Duke vënë në majë të gishtave qëtesinë dhe performancën, Silence Force 5 përfaqëson kulmin absolut të performancës dhe rehatisë me gjithë komoditetin e një fshesë me korrent të qetë dhe rezultate përfundimtare pastrimi. Kjo fshesë me korrent pa thaes është e pajisur me kokën thithëse krejt të re POWER AIR me 2 pozicione shumë efikase që ofron rezultate të shkëlqyera pastrimi dhe lehtësi në përdorim në të gjitha sipërfaqet, nga dyshemetë e forta deri te tapetet me fije të ulëta dhe të larta. Performanca është në përputhje me ergonominë e avancuar: sistemi i kyçjes ofron menaxhim të lehtë të pluhurit dhe një dorezë e madhe dhe e lehtë për t'u mbajtur Ergo Comfort ofron rrjedhshmëri të përmirësuar dhe opsione të lehta ruajtjeje. Teknologjia e avancuar ciklonike e plotëson atë duke kapur 99,98% pluhur. Të gjitha këto i bën me një volum që mezi dëgjohet edhe në të folurit e përditshëm.

  • Fshesë me korrent pa qese me efikasitet të lartë që kombinon qetësinë dhe performancën e jashtëzakonshme
  • Gryka krejtësisht e re me efikasitet të lartë POWER AIR ofron performancë të gjithanshme, rezultate të shkëlqyera dhe lehtësi në përdorim në çdo sipërfaqe, duke përfshirë dyshemetë e forta dhe tapetet me grumbull të ulët dhe të lartë.
  • Strukturë ergonomike me sistem bllokimi që lehtëson fillimin e pluhurit
  • Menaxhimi i pluhurit dhe filtrimi duke kombinuar teknologjinë e avancuar ciklonike me filtra me efikasitet të lartë për të kapur 99,98% të pluhurit brenda fshesës me korrent
  • Performancë optimale pastrimi me vetëm 65 dB (A) heshtje ekstreme, shumë përtej bisedës së përditshme për rehati të jashtëzakonshme gjatë veshjes dhe emetim më të ulët të zhurmës
  • Një dorezë e madhe dhe e lehtë për t'u mbajtur Ergo Comfort me dizajn ergonomik të avancuar për lehtësi maksimale në përdorim, plus opsione të ruajtjes dhe mbajtjes pa mundim
  • Kontejneri i pluhurit 2,5 L siguron përdorim më të lehtë me më pak zbrazje.
Barkodi 3221614007101
Modeli i Produktit THITHESE ELKTRIKE ROWENTA RO7649EA 550 W
Brendi Rowenta
Ngjyra Red
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Silence force teknologji,Dorezë Ergo Comfort
Fuqia e energjisë 550W
Aksesorët në paketim 4 aksesorë
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 8.8 m
Tipi i Filterit Hepa Filteri
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 2.5 L
Funksionimi me Bateri No

Please login first