THITHESE VERTIKALE SAMSUNG VS20T7533T4/GE

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806090397592 THITHESE VERTIKALE S... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€509.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806090397592
Modeli i Produktit THITHESE VERTIKALE SAMSUNG VS20T7533T4/GE
Brendi Samsung
Ngjyra Hiri
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ekran LED, Koha e përdorimit (maksimumi) 60 min, Motor me inverter dixhital
Fuqia e energjisë 200 wat
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos -
Tipi i Filterit Hepa
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 0.8 Litra
Funksionimi me Bateri Yes

Please login first