THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC VCC4320S3A/BOL

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8801643206772 THITHESE ELEKTRIKE S... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€84.99€64.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8801643206772
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC VCC4320S3A/BOL
Brendi Samsung
Ngjyra Blue
Garanci 2 Vite
Tipare tjera e përshtatshme për tepih linen , dysheme të forta, perde, dhe sofa
Fuqia e energjisë 1600W
Aksesorët në paketim 1 tub zgjatës nga metali, hallkë për vendosjen e tubit, 1 aksesorë për tepihë dhe parket dhe 1 mini aksesorë për kënde
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit Ergonomik
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Please login first