Usb Drive Silicon Power Jewel J80 | 16Gb Usb 3.1 Shock/Waterproof Silver

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Usb Drive Silicon Po... 16 GB 20- 30 MB/S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€7.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Usb Drive Silicon Power Jewel J80 | 16Gb Usb 3.1 Shock/Waterproof Silver
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 20- 30 MB/S
Verzioni I USB 3.0
Garanci 36 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Silver
Barkodi 4712702638141

Please login first