Usb Drive Silicon Power Ultima U02 | 64Gb Usb 2.0 Black

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE SILICON PO... 16 GB 20- 30 MB/S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE SILICON POWER ULTIMA U02 | 64GB USB 2.0 BLACK
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 20- 30 MB/S
Verzioni I USB 2.0
Garanci 36 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712702646436

Please login first