Vidvie Kufje Hs632

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Gold-plated φ3.5mm s...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€3.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Gold-plated φ3.5mm stereo plug
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.5M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6970280946814
Modeli i Produktit Vidvie Kufje Hs632
Ngjyra Black

Please login first