Wesdar Headphones Red R12

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 110mAh
Tipare tjera Distanca e funksionimit: 10M
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6971071741977
Modeli i Produktit Wesdar Headphones Red R12
Ngjyra Red

Please login first