Wesdar Headset White

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Gold-plated φ3.5mm s... 32Ω±15%

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€4.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Gold-plated φ3.5mm stereo plug
Brendi
Impedancë 32Ω±15%
Ndjeshmëria 105±6dB at 1KHz,6mW
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera Përgjigja e frekuencës: 20Hz ~ 20KHz
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6971071743759
Modeli i Produktit Wesdar Headset White
Ngjyra White

Please login first