Mbushes Super Fast Charging Samsung Ep-Ta800Xbegww | 25W Type-C/Type-C 1M Black

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
Type C Mbushje e shpejtë 3.1

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Type C
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB 3.1
Gjatesia e kabllos 1.0M
Numri I Portev 1
Mbushes per vetur No
Garanci 2 Vite
Modeli i Produktit MBUSHES SUPER FAST CHARGING SAMSUNG EP-TA800XBEGWW | 25W TYPE-C/TYPE-C 1M BLACK
Barkodi 8801643979393

Please login first