MBUSHES VETURE FAST CHARGING SAMSUNG EP-LN915CBEGWW | USB/TYPE-C 1.5M 2A BLACK

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
USB Mbushje e shpejtë 2.0

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€22.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja USB
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB 2.0
Gjatesia e kabllos 1.0M
Numri I Portev 1
Mbushes per vetur No
Garanci 2 Vite
Modeli i Produktit MBUSHES VETURE FAST CHARGING SAMSUNG EP-LN915CBEGWW | USB/TYPE-C 1.5M 2A BLACK
Barkodi 8806088592091

Please login first