Apacer Flash Drive Usb 3.1 128Gb Ah25B Sunrise Sbna0279

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
APACER FLASH DRIVE U... 128 GB High Speed

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€24.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit APACER FLASH DRIVE USB 3.1 128GB AH25B SUNRISE
Kapaciteti 128 GB
Shpejtesia e transferit High Speed
Verzioni I USB 3.1
Garanci -
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712389916303

Please login first