APARAT PER KAFE CLATRONIC ES3643

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4006160633382 APARAT PER KAFE CLAT... Black

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€109.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


  • Grykë avulli çelik inox me rrotullim me funksion të shkumës dhe ujit të nxehtë
  • Sasia e avullit e rregullueshme
  • Funksioni i ngrohjes së filxhanit me material çeliku inox
  • Treguesi i jashtëm i nivelit të ujit
  • Mbyllja automatike
Barkodi 4006160633382
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE CLATRONIC ES3643
Ngjyra Black
Kapaciteti 1.6 Litra
Garanci 6 Muaj
Tipare tjera
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Jo

Please login first