APARAT PER KAFE PHILIPS EP1220/00 1.8L

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8710103894674 APARAT PER KAFE PHIL... E Zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€471.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Rreth produktit

 

Dy filxhanë të shijshëm kafeje nga kokrra të sapo bluara të përgatitura menjëherë – kjo mund të bëhet realitet me aparatin e kafesë Philips “Series 1200 EP1220/00”.

Një ekran intuitiv me prekje do ta bëjë shumë të lehtë kontrollin e aparatit tuaj të kafesë. Pijet e kafesë shfaqen me ikona dhe mund të zgjidhen nga ekrani i aparatit të kafesë. Falë funksionit "Zgjedhja ime e kafesë", ju mund të rregulloni forcën dhe sasinë e çdo pije.

MULLI KAFE QERAMIKE

Mulliri 100% qeramik Philips funksionon me saktësi në mënyrë që të mund të shijoni kafe të freskët dhe aromatike çdo ditë. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni nivelin e bluarjes nga 12 cilësimet e bluarjes: nga bluarja shumë e imët në bluarje të trashë. Këto mulli të qëndrueshme do të zgjasin për një kohë të gjatë dhe do të bluajnë kokrrat për të paktën 20 000 filxhanë kafeje.

QUMËSHT KLASIK 

Shkuma e qumështit ju mundëson të përgatisni shkumë qumështi të lëmuar të mëndafshtë, e cila është pjesë përbërëse e një kapuçino të mirë ose makiato latte. Mirëmbajtja e këtij shkumësues qumështi është jashtëzakonisht e thjeshtë: pasi është thjesht e montuar në dy pjesë, është e lehtë t'i ndani dhe pastroni.

MIRËMBAJTJE E THJESHTË

Njësia e bluarjës konsiderohet të jetë një nga pjesët më të rëndësishme të aparatit automatik të kafesë përgjegjëse për cilësinë e pijeve, prandaj duhet pastruar rregullisht. Për të shmangur shqetësimet, njësia e bluarjës hiqet lehtësisht duke hapur derën në anën e aparatit të kafesë. Shpëlajeni rregullisht njësinë e bluarjës me ujë të pastër të rrjedhshëm.

Kjo aparat kafeje përdor filtrin e ujit të patentuar Philips "AquaClean" për të mbrojtur sistemin e përgatitjes së kafesë nga gurët gëlqërore. Duke e ndërruar rregullisht këtë filtër, me kërkesën e aparatit të kafesë, mund të përgatisni deri në 5000 filxhanë kafeje deri në programin tjetër të kërkuar të pastrimit.

Barkodi 8710103894674
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE PHILIPS EP1220/00 1.8L
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 1.8 L
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ekran me prekje, 2 pije në të njejtën kohë, Presioni i pompës: 15 bar, 12 cilësime të mullirit
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kokrra kafeje, Kafe e bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first