APARAT PER KAFE DELONGHI 8 ECP31.21

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8004399329348 APARAT PER KAFE DELO... Black

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€199.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Aparat për kafe DeLonghi ECP31.21, për përgaditje të espressos, makiatos dhe kapuçinos. Është gjithashtu i pajisur me rezervuar uji me kapacitet prej 1litri. 

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 8004399329348
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE DELONGHI 8 ECP31.21
Ngjyra Black
Kapaciteti 1.10 L
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Material plastik rezistues
Ekran No
Ndalje Automatike No
Ruajtja e nxehtësisë No
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first